درباره ما

از طریق این سامانه می توانید کلیه اطلاعات پروازهای چارتری و سیستمی را مشاهده نموده و با مقایسه آنها مناسب ترین پرواز را انتخاب نمائید. .................................................................................. تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

اخبار گردشگری
rs724

راهنمای خرید بلیت هواپیما

جهت مشاهده تصویر بزرگتر بر روی آن کلیک کنید.

 

1- مسیر موردنظر خود را انتخاب نمائید.

 الف ) در این قسمت می توانید مبدا و مقصد خود را وارد نمائید و سپس بر روی جستجو کلیک نمائید.

توجه : با تایپ 1 یا 2 حرف از مبدا و مقصد ، شهرها به شما نمایش داده شده می توانید  بر روی شهر مورد نظر کلیک نمائید.

 ب) در این قسمت مسیرهای پیشنهادی و کثیر السفر قرار داده شده که می توانید مسیر موردنظر خود را انتخاب نمائید.2- در مرحله دوم بهترین نرخ برای  15 روز اخیر نمایش داده می شود و با کلیک بر روی تاریخ موردنظر تمامی پروازها در تاریخ دلخواهتان را مشاهده می کنید. 

3- در این مرحله کلیه پروازهای موجود نمایش داده می شود و پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 الف) پروازهایی که دارای تیک سبز رنگ می باشند نیازی به تائید تلفنی ندارند و شما مستقیما پس از طی مراحل خرید می توانید بلیت الکترونیک را دریافت نمائید.

 

ب ) پروازهایی که تیک ندارند در مرحله بعد نیاز به تائید کارشناسان فروش می باشد.

 

ج ) در این قسمت می توانید تغییرات لازم در جستجو را اعمال نمائید.4- قسمت های مشخص شده را به صورت زیر پر نمائید:

الف) نام مسافرین را به طور کامل به زبان لاتین و مطابق شناسنامه وارد نمائید.

ب) از این قسمت جهت اضافه کردن نفرات بعدی می توانید استفاده نمائید.

ج) شماره موبایل خود را به صورت صحیح وارد نمائید.

د) کد امنیتی فوق را وارد نمائید.

با کلیک بر روی "رزرو" وارد مرحله بعد می شوید.5 - در این مرحله اگر پروازی را در مرحله 3 انتخاب کرده اید تیک سبز رنگ نداشت مرحله 1-5 و اگر تیک سبز رنگ داشت 2-5 را دنبال نمائید.

 

 

5-1 ) در این مرحله اگر پرواز انتخابی شما بدون تیک باشد مطابق شکل زیر پیام "رزرو شما به صورت موقت انجام شد" را مشاهده خواهید نمود ، سپس با شماره تلفن 55369525-021 و یا 1176 186 0933 تماس حاصل نمائید و کد پیگیری خود را اعلام فرمایید تا رزرو شما قطعی گردد سپس با کلیک بر روی " پرداخت صورتحساب" در صفحه بعد شماره فکس و یا ایمیل خود را وارد نموده و سپس اقدام به پرداخت صورتحساب خود نمایید.

 

پس از تائید پرداخت ، بلیت برای شما فکس و یا ایمیل خواهد شد.

 

توجه : هرگز در این مرحله مرورگر خود را نبندید و تا قبل از پایان زمان رزرو با کارشناسان فروش تماس بگیرید.           5-2 ) در صورتی که پروازهای تیک دار را انتخاب کرده باشید مستقیما به درگاه بانک منتقل شده و پس از پرداخت وجه بلیت ، فایل بلیت الکترونیک را دانلود نمائید.